icon

Gardenscapes

3.6.0 için
Android

4.7

40

Bu bahçeyi canlandırın ve mini oyunların tadını çıkarın

650.8k

Bu uygulamayı oyla

Gardenscapes, hedefinizin büyük bir konağın güzel bahçesini restore etmek olduğu sıradan bir oyundur. Bunu yapmak için, bahçenize eşsiz bir görüntü vermek adına banklar, süs havuzları, çitler, heykeller, aydınlatma direkleri, ağaçlar ve diğer dekoratif ögeleri inşa etmelisiniz. Ve bunu yaparken, uşağınız Austin'in ilginç hikayesini de takip edersiniz.

Gardenscapes'in oyun planı göreceli olarak kolaydır. Bahçenizde yeni ögeler inşa etmek için paraya ve yıldızlara ihtiyacınız vardır. Para ve yıldız kazanmak için 3'lü eşleştirme tarzında mini oyunlar oynamalısınız (Candy Crush ve Bejeweled benzeri). Bu nedenle ne yaparsanız yapın eğlenceli bir şey yapıyor olursunuz.

Oyun yeni karakterlerle tanışabileceğiniz ve tonlarca içeriği açabileceğiniz 100'den fazla farklı seviye içerir. Hatta maceranızda size eşlik edecek arkadaş canlısı bir evcil hayvana da sahip olabilirsiniz.

Gardenscapes, dokunmatik ekranlara mükemmel şekilde uyarlanmış bir oyun planına ve etkileyici grafiklere sahip çok eğlenceli sıradan bir oyundur. Oyun ayrıca diğer oyuncularla paylaşabilmeniz için sahip olduğunuz bahçenin fotoğraflarını çekmenize izin verir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X